sobota, 01 říjen 2016

POPULÁRNÍ

Die Teppichreinigung ist nun keine Herausforderung mehr. Maschinelle, kreisende, desinfizierende Nassreinigung Wien

Die Teppichreinigung ist...

Ich habe einen langjährigen Freund, der im vergangenen...

Pískování lícového zdiva, odstranění graffiti od firmy Výškové práce, čištění fasád Praha 9

Pískování lícového zdiva,...

Kolem domu mám cihlovou zídku. Jsem na ni docela...

Jak odstranit barvu z oken. Čištění, mytí fasád, výškové práce Brno

Jak odstranit barvu...

Manžel se dal aktivně do natírání střechy, protože...

Kotoučové čištění koberců je dražší, ale velmi účinné. Tepování Praha 1

Kotoučové čištění koberců...

Už roky se snažím mámu přesvědčit, že mít...

Zajímají vás aktuální nabídky na bydlení v Praze? Prohlédněte si developerské projekty Praha od společnosti Sekyragroup!

 

katalog

Právě přítomno: 179 hostů a žádný člen

Chcete mít doma vyjímečné osvětlení? Artemide svítidla!

Zveřejněno v Interiéry středa, 25 únor 2015 22:07

 

Značku Artemide proslavili světově proslulí designéři jako je Zaha Hadid, Karim Rashid, Herzog & de Meuron a další. Artemide svítidla vynikají nad ostatní výrobky unikátním přímo nadčasovým designem, který nemá obdoby.  Nelze se divit, že Artemide svítidla krášlí regály v muzeích po celém světě. Italská značka Artemide byla založena před více než padesáti lety a nic ji ani po letech neubralo na jejím lesku a slávě. Jak je to možné? Italové se nebojí experimentovat a hledat nový směr s důrazem na kvalitní design, stejně tak se snaží stále zdokonalovat používanou technologií. Pokud toužíte po svítidlech, které svým výrazným designem osvěží Váš domov – Artemide svítidla je dobrá volba. 

 

Artemide Praha – luxusní italská svítidla 

Artemide Praha! Zde si můžete objednat stojací a stolní lampy, nástěnná, stropní, policová a závěsná svítidla ve vysoké kvalitě a za skvělé ceny. Tyto luxusní italská svítidla dodají Vašemu interiéru punc originality.  Showroom artemide Praha je toho důkazem. Z málokterého internetového nebo kamenného obchodu, kde nabízejí tato svítidla, se odchází bez objednávky. Lidé si Artemide svítidla zamilovali.  Artemide  je synonymem vysoké kvality, designu a inovace. Tato italská svítidla jsou běžně ve světě považována za ikony současného moderního designu. 

 

 

 

Artemide showroom – vstupte do říše pohádkových světel

Artemide svítidla okrášlí nejen Vaše domovy, ale také hotely, restaurace a další společenské prostory. Kde hledat inspiraci? Kde jinde než v artemide showroom Komunardů 32, Praha, kde naleznete skvostné novinky  Artemide. Artemide svítidla se vyrábějí pouze z těch nejkvalitnějších materiálů, jako je opál a foukané sklo.   Splňte si svůj sen a objednejte si vysokou kvalitu v unikátním designu za velice rozumné ceny. Pro zajímavost společnost  Artemide založil v roce 1960 Ernesto  Gismondi a Sergio Mazza a své výrobní závody mají nejen v Itálii, ale také ve Francii, Německu a Maďarsku.

 

 

  Využíváme fotobanku Inspireli.com


   REALIZACE DŘEVOSTAVBY provozuje K-MEDIA

 

 

 

REALIZACE BYDLENÍMAX STREAMEWITAALLÍKSvítidla opravdu pro každého. • Kvalitní kožené peněženky levně, skladem! • DŘEVOSTAVBY
Kopírování, nebo pořizování screenu textů a obrázků bez písemného svolení, je zakázáno!