neděle, 23 říjen 2016

POPULÁRNÍ

Nekupujte trojského koně v pytli

Nekupujte trojského koně...

Ani svědci Jehovovi zvonící u vašich dveří vás nevystraší...

Nekupujte trojského koně v pytli

Nekupujte trojského koně...

Ani svědci Jehovovi zvonící u vašich dveří vás nevystraší...

Kotoučový stroj si poradí i s těmi nejhoršími skvrnami na koberci

Kotoučový stroj si...

Odjakživa jsem se vysmívala lidem, kteří si domů...

Die Glasflächen muss man nie wieder reinigen. Nano-Imprägnierung Wien

Die Glasflächen muss...

Ich besitze ein groβes Gebäude, wo sich meine...

Zajímají vás aktuální nabídky na bydlení v Praze? Prohlédněte si developerské projekty Praha od společnosti Sekyragroup!

 

katalog

Právě přítomno: 64 hostů a žádný člen

Chcete mít doma vyjímečné osvětlení? Artemide svítidla!

Zveřejněno v Interiéry středa, 25 únor 2015 22:07

 

Značku Artemide proslavili světově proslulí designéři jako je Zaha Hadid, Karim Rashid, Herzog & de Meuron a další. Artemide svítidla vynikají nad ostatní výrobky unikátním přímo nadčasovým designem, který nemá obdoby.  Nelze se divit, že Artemide svítidla krášlí regály v muzeích po celém světě. Italská značka Artemide byla založena před více než padesáti lety a nic ji ani po letech neubralo na jejím lesku a slávě. Jak je to možné? Italové se nebojí experimentovat a hledat nový směr s důrazem na kvalitní design, stejně tak se snaží stále zdokonalovat používanou technologií. Pokud toužíte po svítidlech, které svým výrazným designem osvěží Váš domov – Artemide svítidla je dobrá volba. 

 

Artemide Praha – luxusní italská svítidla 

Artemide Praha! Zde si můžete objednat stojací a stolní lampy, nástěnná, stropní, policová a závěsná svítidla ve vysoké kvalitě a za skvělé ceny. Tyto luxusní italská svítidla dodají Vašemu interiéru punc originality.  Showroom artemide Praha je toho důkazem. Z málokterého internetového nebo kamenného obchodu, kde nabízejí tato svítidla, se odchází bez objednávky. Lidé si Artemide svítidla zamilovali.  Artemide  je synonymem vysoké kvality, designu a inovace. Tato italská svítidla jsou běžně ve světě považována za ikony současného moderního designu. 

 

 

 

Artemide showroom – vstupte do říše pohádkových světel

Artemide svítidla okrášlí nejen Vaše domovy, ale také hotely, restaurace a další společenské prostory. Kde hledat inspiraci? Kde jinde než v artemide showroom Komunardů 32, Praha, kde naleznete skvostné novinky  Artemide. Artemide svítidla se vyrábějí pouze z těch nejkvalitnějších materiálů, jako je opál a foukané sklo.   Splňte si svůj sen a objednejte si vysokou kvalitu v unikátním designu za velice rozumné ceny. Pro zajímavost společnost  Artemide založil v roce 1960 Ernesto  Gismondi a Sergio Mazza a své výrobní závody mají nejen v Itálii, ale také ve Francii, Německu a Maďarsku.

 

 

  Využíváme fotobanku Inspireli.com


   REALIZACE DŘEVOSTAVBY provozuje K-MEDIA

 

 

 

REALIZACE BYDLENÍMAX STREAMEWITAALLÍKSvítidla opravdu pro každého. • Kvalitní kožené peněženky levně, skladem! • DŘEVOSTAVBY
Kopírování, nebo pořizování screenu textů a obrázků bez písemného svolení, je zakázáno!