sobota, 22 říjen 2016

POPULÁRNÍ

Nekupujte trojského koně v pytli

Nekupujte trojského koně...

Ani svědci Jehovovi zvonící u vašich dveří vás nevystraší...

Nekupujte trojského koně v pytli

Nekupujte trojského koně...

Ani svědci Jehovovi zvonící u vašich dveří vás nevystraší...

Kotoučový stroj si poradí i s těmi nejhoršími skvrnami na koberci

Kotoučový stroj si...

Odjakživa jsem se vysmívala lidem, kteří si domů...

Die Glasflächen muss man nie wieder reinigen. Nano-Imprägnierung Wien

Die Glasflächen muss...

Ich besitze ein groβes Gebäude, wo sich meine...

Zajímají vás aktuální nabídky na bydlení v Praze? Prohlédněte si developerské projekty Praha od společnosti Sekyragroup!

 

katalog

Právě přítomno: 123 hostů a žádný člen

Hledáte stylový nábytek na chalupy? To může být oříšek!

Zveřejněno v Nábytek středa, 18 březen 2015 22:26

 

Máte vlastní krásnou dřevěnou chalupu a chtěli byste jí také vybavit stylovým nábytkem? Jestli ano, tak už jste možná zjistili, nebo teprve zjistíte, že najít nábytek, který bude svým designem splňovat kritéria pro využití v interiéru chalup, není jednoduché. Drtivá většina prodejců se totiž specializuje na nabídku moderních variací nábytku a nábytek v bazarech bývá mnohdy dost zásadně poškozen nebo opotřebován.

 

Jak by měl vlastně takový nábytek vypadat?

Pro nábytek na chaty a chalupy by rozhodně mělo být využito masivní dřevo s výraznou strukturou. Může být v kombinaci s překližkou a ostatními materiály, ale masivní dřevo by mělo být základním materiálem. Na nábytku by pak rozhodně měly dominovat dekorativní prvky. Jedná se nejvíce o dekorativní výřezy do nábytku, elegantní zaoblené tvary a zapomínat nesmíme ještě na jednu součást. Na jakou?

 

Neměly by chybět ani dekorativní kresby

Pokud se podíváte do všech opravdu stylových chalup a starších zemědělských usedlostí, měl nábytek ještě jednu charakteristickou vlastnost – dekorativní kresby. Právě malovaný nábytek dodává interiéru chat a chalup jejich osobité kouzlo s nádechem klidu a elegance. Možná si myslíte, že kritérií je už tolik, že takový nábytek prostě na trhu v dnešní době sehnat nelze, ale i čeští prodejci přesně takový nábytek nabízí

 

.

 

Konkrétně prodejce AV Interiéry

Právě společnost AV Interiéry má ve své nabídce přesně takový nábytek, který se dokonale hodí do interiéru dřevěných chalup a chat – malovaný nábytek z masivu. Jedná se o celé kolekce nábytku z masivu s kombinací deskového materiálu - laťovky, třívrstvé desky a překližky od italského výrobce. Na jednotlivých druzích nábytku jsou také dekorativní kresby. Celkově je povrchová úprava provedena velmi kvalitními barvami a speciální patinovací technologií.

 

Detailní informace o tomto druhu nábytku najdete přímo nawww.avinterieryshop.cz. 

 

 

  Využíváme fotobanku Inspireli.com


   REALIZACE DŘEVOSTAVBY provozuje K-MEDIA

 

 

 

REALIZACE BYDLENÍMAX STREAMEWITAALLÍKSvítidla opravdu pro každého. • Kvalitní kožené peněženky levně, skladem! • DŘEVOSTAVBY
Kopírování, nebo pořizování screenu textů a obrázků bez písemného svolení, je zakázáno!