neděle, 23 říjen 2016

POPULÁRNÍ

Nekupujte trojského koně v pytli

Nekupujte trojského koně...

Ani svědci Jehovovi zvonící u vašich dveří vás nevystraší...

Nekupujte trojského koně v pytli

Nekupujte trojského koně...

Ani svědci Jehovovi zvonící u vašich dveří vás nevystraší...

Kotoučový stroj si poradí i s těmi nejhoršími skvrnami na koberci

Kotoučový stroj si...

Odjakživa jsem se vysmívala lidem, kteří si domů...

Die Glasflächen muss man nie wieder reinigen. Nano-Imprägnierung Wien

Die Glasflächen muss...

Ich besitze ein groβes Gebäude, wo sich meine...

Zajímají vás aktuální nabídky na bydlení v Praze? Prohlédněte si developerské projekty Praha od společnosti Sekyragroup!

 

katalog

Právě přítomno: 119 hostů a žádný člen

Elektroinstalační materiál - REPAM ELEKTRO s.r.o.

Zveřejněno v Voda - plyn - elektro středa, 25 únor 2015 21:49

 

Sháníte elektroinstalační materiál?

Potřebujete vybavit svou domácnost kvalitními produkty, jako jsou spínače, zvonky, baterie, kabely, ohřívače, ventilátory, hromosvody, modulové přístroje, rozvaděče, světelné zdroje a další? Tak to rozhodně musíte zavítat na internetové stránky prodejního portálu repam.cz. Dynamická firma REPAM ELEKTRO s.r.o. s mnoholetými zkušenostmi se řadí mezi přední prodejce elektroinstalačního materiálu. V tomto oboru má mnoholeté zkušenosti, o čemž svědčí milionové obraty. Ohromný výběr elektroinstalačního materiálu za skvělé ceny k okamžitému dodání. Prodejny jsou pravidelně zásobovány dle dohody za velkoobchodní ceny, které se tvoří individuálně dle zakázky.

 

 

Vysoce kvalitní domovní spínače a zásuvky

Pokud stavíte nebo rekonstruujete byt, tak se zajisté budete muset zajímat o domovní spínače a zásuvky. Ve výše zmíněném eshopu si můžete objednat velice elegantní přímo nadčasově řešené zásuvky. Moderní designy jsou ohromně nápadité – čisté linie, široká paleta barev, a pokud změníte výmalbu interiéru, není nic jednoduššího než si vyměnit kryty u zásuvky. Vysoce kvalitní spínače a zásuvky v sobě snoubí funkčnost a bezpečnost. Jednoduchá výměna a to je také důvod, proč jsou například vypínače ABB, SCHNEIDER, LEGRAND, EATON a SEZ tak oblíbené. Výrobci spolupracují se světovými designéry a návrháři, kteří sledují módní trendy.

 

LED žárovky – světlo budoucnosti

LED žárovky pomalu a jistě vytlačují obyčejné žárovky, které jsou z ekonomického hlediska velmi nevýhodné. Zkratka LED (Light Emitting diode) znamená dioda vyzařující světlo. Stačí uvést tyto údaje a již nebudete mít o klasické světelné zdroje zájem. U zářivek je životnost 8 000 cca 12 000 provozních hodin, žárovky – životnost cca 1500, kdy se při přepětí o 5% zkracuje o 40%, LED diody -  životnost 50 000 až 100 000 provozních hodin. Nyní porovnáme výkon a cenu. Klasická žárovka - žárovky = 710 lm / 11 Kč = 65 lm/Kč, LED žárovka = 600 lm / 242 Kč = 2,5 lm/Kč. 

 

 

 

 

  

 

  Využíváme fotobanku Inspireli.com


   REALIZACE DŘEVOSTAVBY provozuje K-MEDIA

 

 

 

REALIZACE BYDLENÍMAX STREAMEWITAALLÍKSvítidla opravdu pro každého. • Kvalitní kožené peněženky levně, skladem! • DŘEVOSTAVBY
Kopírování, nebo pořizování screenu textů a obrázků bez písemného svolení, je zakázáno!