pátek, 30 září 2016

POPULÁRNÍ

Die Teppichreinigung ist nun keine Herausforderung mehr. Maschinelle, kreisende, desinfizierende Nassreinigung Wien

Die Teppichreinigung ist...

Ich habe einen langjährigen Freund, der im vergangenen...

Pískování lícového zdiva, odstranění graffiti od firmy Výškové práce, čištění fasád Praha 9

Pískování lícového zdiva,...

Kolem domu mám cihlovou zídku. Jsem na ni docela...

Jak odstranit barvu z oken. Čištění, mytí fasád, výškové práce Brno

Jak odstranit barvu...

Manžel se dal aktivně do natírání střechy, protože...

Kotoučové čištění koberců je dražší, ale velmi účinné. Tepování Praha 1

Kotoučové čištění koberců...

Už roky se snažím mámu přesvědčit, že mít...

Zajímají vás aktuální nabídky na bydlení v Praze? Prohlédněte si developerské projekty Praha od společnosti Sekyragroup!

 

katalog

Právě přítomno: 135 hostů a žádný člen

Elektroinstalační materiál - REPAM ELEKTRO s.r.o.

Zveřejněno v Voda - plyn - elektro středa, 25 únor 2015 21:49

 

Sháníte elektroinstalační materiál?

Potřebujete vybavit svou domácnost kvalitními produkty, jako jsou spínače, zvonky, baterie, kabely, ohřívače, ventilátory, hromosvody, modulové přístroje, rozvaděče, světelné zdroje a další? Tak to rozhodně musíte zavítat na internetové stránky prodejního portálu repam.cz. Dynamická firma REPAM ELEKTRO s.r.o. s mnoholetými zkušenostmi se řadí mezi přední prodejce elektroinstalačního materiálu. V tomto oboru má mnoholeté zkušenosti, o čemž svědčí milionové obraty. Ohromný výběr elektroinstalačního materiálu za skvělé ceny k okamžitému dodání. Prodejny jsou pravidelně zásobovány dle dohody za velkoobchodní ceny, které se tvoří individuálně dle zakázky.

 

 

Vysoce kvalitní domovní spínače a zásuvky

Pokud stavíte nebo rekonstruujete byt, tak se zajisté budete muset zajímat o domovní spínače a zásuvky. Ve výše zmíněném eshopu si můžete objednat velice elegantní přímo nadčasově řešené zásuvky. Moderní designy jsou ohromně nápadité – čisté linie, široká paleta barev, a pokud změníte výmalbu interiéru, není nic jednoduššího než si vyměnit kryty u zásuvky. Vysoce kvalitní spínače a zásuvky v sobě snoubí funkčnost a bezpečnost. Jednoduchá výměna a to je také důvod, proč jsou například vypínače ABB, SCHNEIDER, LEGRAND, EATON a SEZ tak oblíbené. Výrobci spolupracují se světovými designéry a návrháři, kteří sledují módní trendy.

 

LED žárovky – světlo budoucnosti

LED žárovky pomalu a jistě vytlačují obyčejné žárovky, které jsou z ekonomického hlediska velmi nevýhodné. Zkratka LED (Light Emitting diode) znamená dioda vyzařující světlo. Stačí uvést tyto údaje a již nebudete mít o klasické světelné zdroje zájem. U zářivek je životnost 8 000 cca 12 000 provozních hodin, žárovky – životnost cca 1500, kdy se při přepětí o 5% zkracuje o 40%, LED diody -  životnost 50 000 až 100 000 provozních hodin. Nyní porovnáme výkon a cenu. Klasická žárovka - žárovky = 710 lm / 11 Kč = 65 lm/Kč, LED žárovka = 600 lm / 242 Kč = 2,5 lm/Kč. 

 

 

 

 

  

 

  Využíváme fotobanku Inspireli.com


   REALIZACE DŘEVOSTAVBY provozuje K-MEDIA

 

 

 

REALIZACE BYDLENÍMAX STREAMEWITAALLÍKSvítidla opravdu pro každého. • Kvalitní kožené peněženky levně, skladem! • DŘEVOSTAVBY
Kopírování, nebo pořizování screenu textů a obrázků bez písemného svolení, je zakázáno!